تراختورعاشیقلری
یاتمازتراختوربایراغی
درباره وبلاگ


جامع ترین و بروزترین وبلاگ حمایتی تراختور

مدیر وبلاگ : احمد
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
Online User azarteraktor
اختصاصی-تراختورعاشیقلری:هر چند تراختور هرموقع که تونی روی نیمکتش بوده خوب بوده و رضایت هواداران را جلب کرده اما در زمان حضو تونی تیم با یک مشکل بزرگ مواجه میشود به نام اطرفیان و دایه های مهربان تر از مادر که هر سال برای تیم مشکلی پدیدمی آورند.و نقش تونی در این ماجراها این است که فکر میکند چون این افراد در تیم هستند هدفشان کمک به تیم است و چیزی جز راست نمیگویند.
ابتدا از مشکل کاپیتان مهدی باتعصب شروع میکنیم.قبل از هرچیز باید از زحمات وی در این مدت تشکرکرد.میخواستیم متنی به وی برای این سالهایی که در تراختور بود بنویسیم که دیدیم هنوز زود است مهدی از تیم برود.در هر صورت؛به نظر میرسد منشا مشکل کاپیتان با تیم سرپرست تیم است.سرپرستی که در ماجرای جمعه ی سیاه به خوبی خود را نشان داد.و به نظر میرسد این درگیری به جایی رسیده است که به کاپیتان گفته اند در لیست تونی نیست و باید برود.
مهدی باید مستقیما با خود تونی صحبت کند.در ابتدا به نظر نمیرسد باتوجه به روابط کیانی و تونی و اطلاع تونی از محبوبیت وی ،تونی کیانی را از لیست خارج کند ولی اگر چنین هم باشد مهدی باید دلایل تونی را بشنود که واقعا این کار فنی بوده است یا ماجرای زیرآب زدن در کار است.اگر چنین ماجرایی در کار بود مطمئنا با توضیح های تو و حمایت هواداران تونی به خوبی قانع میشود و از تو حمایت خواهد کرد.
حتی اگر بنا بر رفتن کاپیتان هم باشد مدیریت باید در یک مراسم باشکوه خداحافظی اورا اعلام کند که هواداران نیز در آن مراسم حضور داشته باشند.نه اینکه بازیکنی که میتوان گفت اکنون یکی از بزرگان تاریخ باشگاه است این چنین با ناراحتی تیم را ترک کند.
در مورد قضیه ی حبیب گردانی و اتفاقات پیش آمده نیز ما نمیتوانیم قضاوت کنیم.حبیب اگرواقعا دوست دارد درتراختور بماند و هیچ تقصیری ندارد مستقیما با تونی حرف بزند و مدارکش را ارائه کند تا تونی تصمیم بگیرد.مطمئنا واسطه هایی هستند که دوست ندارند بازیکن محبوب درتراختور باقی بماند و این واسطه ها اخباری نادرست را به تونی میرسانند.فقط دارد دیر میشود و هرچه سریعتر باید اقدام کنید.
همانطور که هوادار دوست ندارد کاپیتانش از تیم برود مطمئنا دوست هم نداردشایعات پیرامون حبیب واقعیت داشته باشد و او به این زودی تراختور را ترک کند.
نوع مطلب : مقاله های اختصاصی تراختورعاشیقلری، 
برچسب ها : تراختور، مهدی کیانی، حبیب گردانی، تونی اولیویرا، هوادار،
لینک های مرتبط :

اختصاصی-تراختورعاشیقلری:محرومیت گوینده ی ورزشگاه،برکناری رییس دپارتمانی که رفتنش از قبل مشخص بود،درخواست مضحک برای محرومیت آنتونیو مواردی است که ذهن ها را به جای عوامل و دلایل اصلی اتفاقات جمعه ی تلخ به فرعیات متوجه میکند.
آقای فدراسیون نشین،شما باید کسی را می یافتید که خبر 2-2 را به انتونیو و هواداران رساند
شما باید قبل از گوینده کسی را که 100 هزار نفر را فریب داد پیدا میکردید.
اصلا قضیه ی مدیرعامل سابق سپاهان که حضور خود در تبریز را ماموریت دانسته بود چه شد؟آیا با یک تکذیب مدیر عامل سپاهان همه چیز تمام شد؟
یا سپاهان بزرگتر از یوونتوس است و نباید زیاد به این تیم توجه کرد؟حتی به فرض که این تیم و فدراسیون نشینان هیچ نقشی در ان اتفاقات نداشته اند که ان شاالله هم همینطور است.آیا نباید دلایل قانع کننده ای برای هواداران رو میشد؟
آیا...
آیا...
و100 ها آیای دیگر.هرچند قبل از این رای مضحک و سوختن مهره های سوخته نیز چنین رای مضحکی پیشبینی میشد.دادخواهی از کسی که متهم است هیچگاه چیزی را روشن  و هیچ قلبی را آرام نخواهد کرد
نوع مطلب : مقاله های اختصاصی تراختورعاشیقلری، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

اختصاص-تراختورعاشیقلری:از دیگر دیدگاهی که میتوان درخواست فدراسیون برای محرومیت آنتونیو و مدیر رسانه ای تیم انجام شده بررسی کرد دخالت فدراسیون در امور داخلی تیم است.فدراسیون فوتبال هیچ حقی بر دخالت در امور داخلی تیم ندارد و آرای کمیته ی انضباطی باشگاه به خودش مربوط است.
آقای عباسی.مدیری که تا امروز مثل سایر مدیرانمان فقط حرف زده اید و منتظر عمل شما هستیم تا راجع به شما اظهار نظر کنیم اکنون وقت عمل است.اکنون زمان آن است که جلوی درخواست فدراسیون بایستید و آنها را به طور کوبنده محروم کنید.این میتواند اولین قدم بزرگ باشد برای اینکه هواداران شما را به عنوان مدیر لایق بپذیرند.
بسم الله
نوع مطلب : مقاله های اختصاصی تراختورعاشیقلری، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

 اختصاصی-تراختور عاشیقلری:دقایقی پیش نتایج مضحک بررسی اتفاقات جمعه ی سیاه انجام شد.آقای داور تا اطلاع ثانوی محروم شده اند که معلوم نیست این تا اطلاع ثانوی 2 جلسه است یا 3 جلسه.رییس دپارتمان داوری که از مدت ها پیش با فدراسیون مشکل داشت و حرف خروجش بود  برکنار شده.از عوامل بازی با احساسات مرد محرفی به میان نیامده.هیچ روشنگری انجام نشده که آقای بهروان دقیقه 87 کجا رفت که دقیقه ی 88 خبر 2-2 به تبریز رسید و....
ولی مضحک ترین بخش این رای درخواستی است که از تراختور انجام شده و ان محرومیت انتونیو است.
اولا با این کارسعی بر این شده به طور مستقیم یا غیر مستقیم آنتونیو مقصر دروغ بزرگ جلوه داده شود.و اینهمه فیلم مبنی بر رسیدن خبر از رختکن نادیده گرفته شود و مسئولیت از بعضی ها برداشته شود.
ثانیاتونی که شرط بازگشتش را رفع اتهامات از پسرش دانسته بود مطمئنا اکنون در مسیر بازگشت به شک خواهد افتاد.
انگار این پیرمرد محبوب و بازی های زیبای تراختور با وی خاری بزرگ بر چشم مافیا های تهران و اصفهان شده که با هر روشی سعی در جلوگیری از ورود وی دارند
و در پایان این سوال مطرح میشود با ورود آقای رییس جمهور و وزیر ورزش به ماجرا آیا این بود تمام بررسی ها ؟
در هر صورت منتظر جوابیه ی قاطع باشگاه هستیم
نوع مطلب : مقاله های اختصاصی تراختورعاشیقلری، 
برچسب ها : تراختور، فغانی، فدراسیون، رییس جمهور،
لینک های مرتبط :

اختصاصی-تراختورعاشیقلری:حدود 3 هفته از جمعه ی سیاه فوتبال ایران گذشت.از نظر اقایان همه چیز تمام شد.آب ها از آسیاب افتاد و هواداران تراختور دلسرد شده اند.اما برای ما تازه همه چیز شروع شده.همانطور که فینال تلخ جام حذفی سال ها پیش یادمان نرفته 25 اردیبهشت 94 نیز تا ابد در ذهن هایمان خواهد ماند.این اتفاق نه تنها هواداران را دلسرد نکرد بلکه امروز همه با اتحاد بیشتری منتظر شروع لیگ هستند تا بار دیگر آقایان را به تکاپو بیاندازند.فصل بعد امار هواداران تراختور کمتر نخواهد شد که بیشتر خواهد شد.به خصوص اینکه تونی از اول فصل هدایت تیم را بر عهده خواهد گرفت و شور و شوق استادیوم همراه خواهد شد با بازی زیبا
ما چیز هایی را که باید میفهمیدیم از این ماجراها فهمیدیدم.
از مسئولان خودمان علی الخصوص مدیران هیئت فوتبال و ورزشی استان فهمیدیم. از مسئولان فدراسیون و باند های بزرگ فدراسیون و دروغ بافی هایشان و..هرچند این مورد برای خیلی ها از قبل ها ثابت شده بود ولی این ماجرا ها افراد مشکوک را نیز به یقین رساند.
فهمدیم هیچ برنامه و سازمانی پشتمان نیست و اگر چیزی هم هست برای خاموش کردن ماست و بس.
فهمیدیم دیگر نه خواهر داریم نه برادر.فصل پیش رو کل آذربایجان در لیگ برتر فقط و فقط پشت تراختور خواهد بود و برای هر تیمی چه کوچک و چه بزرگ جوی را به وجود خواهد آورد که سالهاست برای استقلال و پرسپولیس به وجود آمده است.ان متناقض با شعار آذربایجان تیملری فرق المز رهلری نیست و همچنان آذربایجان پشت تمام تیم هایش از تمام شهرهایش خواهد ماند ولی تا وقتی از اتفاقات مشکوک بازی گوستریش پرده برداری نشود این تیم برایمان فرقی با سایرین نخواهد داشت.
فهمیدیم باید بیشتر مواظب دشمنانی باشیم که از پشت به ما حمله میکنند.وگرنه کسی توانایی جنگ رودر رو با ما را ندارد.
آری ما خیلی چیز ها را فهمیده ایم.همه ی ماجراهای آن شب را با شواهد موجود فهمیده ایم حالا شما هی بگویید پسر تونی گفت و داوری چیزی نداشت و 2 جلسه محرومیت کافیست و ....
امسال منتظر ورژنی جدید از تراختور و تراختورچی باشید.امسال پرشور تر از سال های قبل برای حقی که 3 بار در سال های اخیرخورده شده یعنی قهرمانی لیگ خواهیم جنگید.
همانطور که در شب مبعث آن دروغ ها را گفتید در این شب عزیز از خدا طالب حقوقمان خواهیم شد نه از شما
یاتماز تراختور بایراغی
نوع مطلب : مقاله های اختصاصی تراختورعاشیقلری، 
برچسب ها : تراختور، حواشی، تونی،
لینک های مرتبط : 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic