تراختورعاشیقلری
یاتمازتراختوربایراغی
درباره وبلاگ


جامع ترین و بروزترین وبلاگ حمایتی تراختور

مدیر وبلاگ : احمد
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
Online User azarteraktor
تراختورعاشیقلری:امروز بی شک یکی از مهم ترین برنامه های نود چند سال اخیر را شاهد خواهیم بود.عادل در این 6 سال نتوانسته رضایت هواداران تراختور را جلب کند و هیچگاه نتوانسته حقی از 100 ها حق از دست رفته  تراختور را برگرداند
امروز عادل میتواند باعث شود تمام اتفاقات 6 سال اخیر را فراموش کنیم و برای یکبار هم که شده از وی تشکر کنیم. اما خبر هایی که از گوشه و کنار میرسد خلاف این راثابت میکند.دور از انتظارمان هم نیست که عادل راه مسئولان بی مسئول خودمان را ادامه دهد و در اخر ما چیزی هم بدهکار باشیم.
احتمالا پسر تونی اعلام کننده  2-2 اعلام خواهد شد و هیچ اشاره ای به فیلمی که دیروز رد کلاب پخش کرده نخواهد شد.
اخراج اندو درست اعلام میشود.
آن صحنه  پنالتی را دیگر نمیدانم چه خواهد شد.بعید است دیگر از چنین صحنه  واضحی به سادگی عبور شود.
احتمالا با مدرکی که معلوم نیست از کجا امده  حرف 100 هزار هوادار و عوامل نفت که واقعا  در ابن هفته مردانگی کردند نا دیده گرفته میشود و راه ها ارتباطی در ان روز باز اعلام میشود.
و ده ها مورد دیگر که در نهایت هواداران و کادر فنی عاملان اصل حاشیه های اخیر معرفی میشود

و منتظریم تا عادل با این همه ادعا طرف این ها را خواهد گرفت یا برای اولین بار به اردوی هواداران تراختور خواهد رفت.
منتظریم منتظریم که عادل این بار واقعا عادل باشد




نوع مطلب : مقاله های اختصاصی تراختورعاشیقلری، 
برچسب ها : نود، عادل فردوسی پور، تراختور،
لینک های مرتبط :

تراختور عاشیقلری:امروز در شرایطی که تمام ایران به قدرت فنی تونی اذعان دارند و تونی اولیویرا جزو 10 مربی برتر پرتغال معرفی شده مصاحبه ای از محسن دلیر خواندیم که در این اندوه این روزها کمی موجبات سرگرمیمان را فراهم کرد.هرچند نیازی نیست برای فهمیدن قدرت فنی تونی به افتخاراتش نگاه کنیم کافیست به بازی های دوسال پیش و تونی تاکایش بنگریم تا مجذوب وی شویم.
در این مصاحبه که ازسایت کاپ منتشر شده آقای دلیر ابتدا خود را پدیده ی لیگ معرفی کرده و سپس با تهدید اعلام کرده اگر تونی در تیم بماند تیم را ترک میکند.آقای دلیر خدمتتان عارضم حتی وقتی چند بازی پی در پی هم گل زدی نوع بازیت طوری نبود که هواداران بخواهند فیکس باشی.آنقدر اشتباه داشتی که حتی بعد از گلزنیت از مربی درخواست تعویضت را بکنند.تونی برای تراختور بهترین جهان است و و این برای دیگران قابل درک نیست و تعصب وی را با 100تا امثال تو عوض نمیکنیم.
از شما هم پس از تشکر از بازی های درخشانتان در این فصل تقاضا داریم فصل بعد را در تیم های قدرتمندی مثل استقلال یا پرسپولیس بدرخشید.البته به مصاحبه ات 3 هفته مانده به پایان لیگ و ایجاد حاشیه سازی در آن شرایط حساس هم اشاره ای نکردیم تا خوانندگان بیشتر از این شرمنده ی شما نباشند
فقط یک خبر میتواند کمی ذهنیتمان را نسبت به شما بهتر کند که این مصاحبه هر چه سریعتر تکذیب شود





نوع مطلب : مقاله های اختصاصی تراختورعاشیقلری، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


همین چند دقیقه پیش در یکی از پیج ها که اصلا به فوتبال ربطی ندارد این عکس را دیدم.چقدر شبیه حال این روزها مسئولان ماست.
مسئولانی که هر روز دروغ جدیدشان برملا میشود و سعی میکنند با توجیحی واهی آندروغ را بپوشانند.
بعضا حتی حرف های خودشان هم یادشان میرود و حرف دیروشان را پس میگرند.روز اول اصلا بلندگو چیزی اعلام نکرده بود.روز دوم گفته بود بیایید مراسم بهترین بازیکن.روز سوم گفته بود ولی اشتباه گفته بود فکر میکرده همه شادی میکنند گفته حتما خبری است. هه و صد ها مورد دیگر.
اگر اشتباهاتتان را گردن میگرفتید بهتر نبود؟




نوع مطلب : مقاله های اختصاصی تراختورعاشیقلری، 
برچسب ها : تراختور، اینستاگرام،
لینک های مرتبط :

تراختور عاشیقلری:با ویدیویی که دقایقی پیش منتشر شده بیش از پیش دروغگویی افراد کثیف فوتبال کثیف ایران معلوم میشود.در این فیلم همراه با این فرد که معلوم نیست  از کجا خبر 2-2 را شنیده که اینطور اشک شوق میریزد برگزار کنندگان جشن قهرمانی نیز وارد میدان شدند و همانطور که خود نیز در استادیوم شاهد این واقعه بودم به هواداران و کادر فنی خبر 2-2 را دادند تا شاعبه ی 2-2اصفهان را مجبور به باورکردن بشویم
شخص یا گروه مجهول همچنان مجهول میماند.خبر 2-2 از رختکن به زمین درز پیدا کرده و مسئولان باید در پی ان فرد یا گروهی باشند که این چنین جوی را با قدرت ایجاد کردند
هرچند با دروغها شاخداری که در این روز ها گفته اید مانند اتهان به پسر تونی بعید به نظر میرسد از پس این کار بر بیاید.
http://redclub.ir/%D9%88%DB%8C%D8%AF%D8%A6%D9%88-%D8%B3%DA%A9%D9%88%D8%AA%DB%8C-%DA%A9%D9%87-%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D8%B4%DA%A9%D8%B3%D8%AA-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D9%BE%D8%B3%D8%B1-%D8%AA%D9%88%D9%86%DB%8C-%D9%87/




نوع مطلب : تراختوردان تازاخبرلر، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

اختصاصی-تراختورعاشیقلری:اتفاقات 25 اردیبهشت ماه چیزی نیست که به همین راحتی فراموش کنیم و بگوییم این نیز بگذرد مثل تمام حق خوری های 6 سال اخیرکه گذشت.واقعا همه حق دارند دلسرد شوند.از این لیگ و از این مسابقات.همه حق دارند بگویند  وقتی باید بازیچه ی افراد باشیم چرا باید این لیگ را دنبال کنیم و از وقت و هزینه مان بزنیم برای دیدن مسابقاتی از پیش تعیین شده.هر کس این فکر ها به ذهنش خطور کند حق دارد و مطمئنا همه مان حداقل یکبار پس از بازی کثیف مسئولان در روز جمعه به این ها فکر کرده ایم.
ولی اتفاق بد ان است که بدخواهانمان همین را میخواهند.پایان افسانه ای به نام تراختور و شاید به خیال خود فکر میکنند تیر خلاص را بر پیکر نیمه جان تراختور زده اند.
و ما موظفیم برای پایان دادن به سرورشان با هم باشیم.بیشتر از قبل بهتر از قبل.میشویم همانهایی که بدون توجه به حریف و حساسیت بیش از 50 هزار نفر می آمدند و نود دقیقه تیم را تشویق میکردند.کافی بود بازی روز جمعه یا پنجشنبه برگزار شود تا هیچ صندلی خالی در استادیوم نماند.میشویم همان ها .دیگر نه لیگتان و نه جام ها طلایتان برایمان ارزشی ندارد.ما می اییم تا نگذاریم بگویند پرچم تراختور خوابید.دیگر نه نامهایی که در تیم بازی میکنند برایمان چندان اهمیتی دارد و نه حریف.سخن اصلیمان هم بعد از مردم آذربایجان با سایت های هواداریست.امروز بیش از پیش نیاز به اتحاد داریم.هوادار اگر امروز تصمیم نگیرد که فصل بعد خواهد امد مرداد ماه نمیشود تصمیمش را عوض کرد.
تا اینجا نشان داده ایم فصل بعد ثابت خواهیم کرد که:
یاتماز تراختور بایراغی
از همین امروز در تمام سایت ها،پیج ها،گروه ها و.. فراخوان بازی های فصل بعد را بدهید.رسانه ی تراختور شما باشید
یاشاسین آذربایجان




نوع مطلب : مقاله های اختصاصی تراختورعاشیقلری، 
برچسب ها : تراختور، دلسرد، کثیف، حاشیه های تبریز،
لینک های مرتبط :

تراختورعاشیقلری:در حالیکه هنوز 24 ساعت از واقعه ی کثیف ورزشگاه یادگارامام نگذشته هرکسی به دنبال انداختن توپ در زمین دیگری است.سپاهانی ها با بهانه ی اینکه امکانات بیشتری برای قهرمانی به تبریز برده شده بود خود را تبرئه میکنند.تاج، خود به دنبال عامل اصلی وقایع میگردد.
درحالیکه منصوریان،سرمربی حریف،در مصاحبه اش ناظر بازی را ایجاد کننده ی شایعه میداند خود ناظر بازی و اطرافیانش پسر تونی را ایجادکننده ی شایعه میدانند در حالیکه آنتونیو به شدت مشغول دیدن بازی بود و دیدیم که خبری را به وی و بقیه  کادر فنی دادند که نیمکت به هوا پرید.فردی که هنوز هویتش مشخص نشده و احتمالا هیچگاه مشخص نخواهد شد.عده ای هم در این میان به طور مضحکه آمیزی هواداران را عامل پخش این شایعه میدانند.
آقای ششگلانی به طور کامل اتفاقی را که جلوی 100هزار نفر هوادار اتفاق افتاده تکذیب میکند .حال باید دید پس از انتشار فیلم مربوط به اعلام جشن قهرمانی توسط بلندگو واکنش ایشان چه خواهد بود؟
و دیگر افراد به طوری تلاش میکنند اتفاقات دیروز را فقط یک اتفاق جلوه دهند
در هر صورت همه از دشمن و دشمن دوست نما به دنبال پیدا کردن بهانه ای برای آرام کردن خشم هواداران دارند.ولی این را بدانید مردم آذربایجان منتظر رای های  کمیته های انضباطی شما نیست جواب اشک های دیشب میلیون ها عاشق را خود خدا خواهد داد.و بدانید که ما 25اردیبهشت ماه را هیچگاه فراموش نخواهیم کرد هرچند هزاران بهانه بیاورید.
به نظر میرسد نود این هفته نقش به سزایی در تلاش برای جمع کردن حاشیه ها داشته باشد.آیا عادل خان فردوسی پور به دنبال حق خواهد بود یا برنامه ای برای تبرئه ی آقایان




نوع مطلب : مقاله های اختصاصی تراختورعاشیقلری، 
برچسب ها : تراختور، آذربایجان، آزربایجان، فدراسیون، تاج، کفاشیان، سپاهان،
لینک های مرتبط :

تراختورعاشیقلری:دیروز در تهران حق والیبال آذربایجان را خوردند بعد هواداران راکتکشان زدند که چرا پشت تیمتان ایستاده اید امروز 100هزار نفر را در تبریز و میلیون ها عاشق را در سراسر کشور به سخره گرفتند.دیگر نه لیگ هایتان و نه جام هایتان برایمان ارزشی ندارد.ما تراختور را قهرمان لیگ امسال میدانیم و این قهرمانی را نه برای بار اول بلکه برای بار سوم است که جشن میگیریم.همانطور که شهرداری ارومیه را قهرمان لیگ والیبال میدانیم.شما دلخوش جام های رنگینتان باشید.,واقعا فکر کرده اید وقتی مصدومان بازی دیروز در بیمارستان بفهمند همه ی آن اتفاقات فقط یک بای بود چه حالی پیدا میکنند؟



نوع مطلب : مقاله های اختصاصی تراختورعاشیقلری، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

تراختورعاشیقلری:امروز جمعه ی تلخی را برای آذربایجان رقم زدند.آذربایجانی که یکصدا منتظر یک قهرمانی پاک و  برگزاری یک جشن باشکوه و بی حاشیه بود با کارهای بودار و سناریویی تکراری از جام باز ماند.

تیموریان با یک کارت زرد اخراج میشود هرچند اینکه چرا بازیکنی مثل آندو در آن شرابط باید آن خطای بچه گانه را انجام دهد هم حرف ها هست

داور مثل تمام این چند سال علیه تراختور قضاوت میکند.

نفت دو گل کاملا تکراری میزند 

شاید بزرگترین دروغ ممکنی که میشود را گفت را میگوند و 100هزار عاشق را به سخره میگیرند.تراختور توسط ناظر لیگ(به گفته ی منصوریان) قهرمان لیگ معرفی میشود و کادر فنی سر مست به بازیکنان دستور کنترل بازی را در دقایق پایانی میدهد.

راه های ارتباطی قطع میشود

هوادارن خوشحال پا به میدان میگذارند و زخم ها و آسیب ها را به جان میخرند تا با بازیکنان در شادی شریک شوند.

ناگهان داور و بازیکنان به بیرون از زمین برده میشوند.

سپاهان قهرمان لیگ معرفی میشود

آقایان امشب را مثل تمام شب های تلخ سال های پیش راحت سر بر بالین میگذارند

هوادارن اندوهگین و دلسرد.

و یک سوال سال بعد میانگین هوادارانمان با این دلسردی ها چقدر خواهد شد؟

ویا بهتر است بپرسیم چند نفر حاضرند بازهم لیگی این چنین را به نظاره بنشیندد؟



ادامه مطلب


نوع مطلب : تراختوردان تازاخبرلر، 
برچسب ها : تراختور، قهرمانی،
لینک های مرتبط :

اختصاصی-تراختورعاشقلری:دقایقی پیش دربی آزربایجان با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا امید رقبای تراختور برای رسیدن به صدر بیشتر شود.بازی منطقی و محکم بازیکنان گوستریش مانع از این شد که تراختور بتواند بازی زیبا و روان خود را به نمایش بگذارد و به نظر میرسید بازیکنان تراختور از بازی خوب بازیکنان گوستریش غافلگیر شده بودند.پاس های اشتباه در این بازی از سوی بازیکنان تراختور بسیار زیاد بود و حتی موقعیت های گوستریش در این دیدار بیشتر از تراختور بود.

نفت تهران با گلی که در دقایق پایانی به ثمر رساند هم امتیاز تراختور شود و اکنون فقط با توجه به تفاضل گل بهتر است که تراختور صدرنشین مانده.سپاهان هم استقلال خوزستان را در اهواز شکست داد تا همچنان سایه ی سنگینش روی دو تیم تراختور و نفت باقی بماند و امیدهای اصفهانی ها بشتر شود.

در نهایت هرچه بود سرنوشت این هفته هم تمام شد.تراختور همچنان صدرنشین است و فقط 2گام تا اولین قهرمانی اش فاصله دارد و وظیفه ی ما در این برهه فقط و فقط حمایت است.ما نباید اجازه دهیم عده ای،  از این امتیاز از دست رفته سوءاستفاده کنند و بازهم برای تراختور حاشیه سازی کنند.مطمئنا تونی با دانش بالای خود بهتر از هر حاشیه سازی میداند در این شرایط و با این بازیکنان پر اشتباه چگونه تیم را آماده ی جشن قهرمانی کند.پس دست در دست هم پیش به سوی فتح مجدد آزادی و شکست استقلال



ادامه مطلب


نوع مطلب : تراختوردان تازاخبرلر، اخبارسایرتیم های آذربایجان، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

اختصاصی-تراختورعاشیقلری:همه ساله تراختور در هفته های پایانی مورد هجوم افراد و قلم هایی میشود که توان دیدن موفقیت این تیم و شادی هوادارانش را ندارند.همیشه سعی کرده اند نگذارند تراختوری را که فقط به پشتوانه ی هوادارانش هرساله جزو مدعیان اول قهرمانی قرار میگیرد را به زمین بزنند.فصل پیش به لطف خدا تراختور توانست در جام حذفی پوزه ی این افراد را به خاک بمالد و امسال تا این جای کار در لیگ.امسال هوادار با تجربه تر و با چشمانی بازتر اتفاقات پیرامون تراختور را پیگیری میکند تا هم دشمنان دوست نما را بهتر بشناسد هم دست این افراد را بشکند تا 270 دقیقه مانده به اولین قهرمانی این افراد اجازه ی جولان دادن نیابند.

امسال بدخواهان انگار دیگر از مقابله ی رو در رو ناتوان شده و میخواهند از پشت بر پیکر تراختور ضربه بزنند.دیروز خشم تونی خشم تمام هواداران بود.تونی که با کمترین امکانات و با اینکه تیم را خودش نبسته تراختور را به قهرمانی نزدیک کرده مطمئنا منتظر شنیدن آن جملات از خبرنگاران خودی نبود.

اگر اسم این کارتان را انتقاد و دلسوزی نسبت به تیم میدانید هنوز معنی این کلمات را نمیدانید.اکنون 270 دقیقه مانده به پایان لیگ و درحالیکه تیم مدعی اول قهرمانی است وقت حتی هیچ انتقاد کوچکی هم نیست و اگر مشکلی هم باشد باید بماند برای پایان لیگ.مطمئنا اگر انتقاد لازم باشد به مانند زمان جلالی خود هواداران بهتر آن را تشخیص میدهند و انتقاد و حتی اگر لازم باشد اعتراض نیز خواهند کرد ولی اکنون تنها زمان حمایت است.حمایت همه جانبه از تونی محبوب و بازیکنانش.اگر توان این کار را ندارید لااقل سکوت کنید تا خود را منفور مردم آذربایجان نگردانید.

هوادران قبلا افراد خیلی بزرگتر از شما را در برنامه های بزرگ با ببیننده های میلیونی وادار به معذرت خواهی و سکوت کرده اند شما که جای خود دارید.این را بدانید حتی اگر تیم خدای ناکرده به قهرمانی نرسد هوادار امثال شما را مقصر خواهد دانست نه تونی را و بازهم پشت تونی خواهد ایستاد



ادامه مطلب


نوع مطلب : مقاله های اختصاصی تراختورعاشیقلری، 
برچسب ها : تراختور، آذربایجان، تونی، حاشیه، انتقاد،
لینک های مرتبط :



 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic