تراختورعاشیقلری
یاتمازتراختوربایراغی
درباره وبلاگ


جامع ترین و بروزترین وبلاگ حمایتی تراختور

مدیر وبلاگ : احمد
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
Online User azarteraktor

اختصاصی-تراختورعاشیقلری:یکی از ویژگی های بارزی که پس از بازگشت به لیگ برتر فقط در زمان کمالوند دیده شده زدن تمام حرف های هواداران توسط این مربی است.وشاید مهم ترین عاملی که او در آذربایجان هنوز هم محبوب است حتی مهم تر از نتایج فراتر از انتظاری که گرفته شد همین عامل است.

پس از آن قلعه نویی با فوتبال نتیجه گرایش،تونی همیشه محبوب با فوتبال زیباش و جلالی هیچگاه به این اندازه نزدیک هواداران نبوده اند.

اما امسال برای اولین بار پس از بازگشت به لیگ، یک مربی بومی در نیمکت تراختور نشسته است و قطعا انتظارات از وی با توجه به تعصب و سابقه ی وی به خصوص در انتخابات اخیرهیات فوتبال در این زمینه بالاست.

دو هفته ی پیش اولین بار رسول کمی از مشکلات تراختور حرف زد.راجب بد رفتاری هایی که با هواداران میشود و چند مشکل دیگر.پس از مصاحبه و در بازی آینده که در تبریز برگزار شد شاهد کمتر شدن بازرسی های بدنی و در نتیجه راحت تر شدن فرایند ورود هواداران به استادیوم شدیم.

اما پس از این بازی لیستی بلند بالا از  اقلام ممنوعه که واقعا تعدادی از مواردش سختگیرانه و خنده دار است مجددا از طرف کانون هواداران اعلام شد تا به نحوی دست نیروی انتظامی را برای بازگشتن به حالت سابق باز بگذارد.

یکی دیگر از مشکلاتی که در استادیوم است نشان ندادن بازی در اسکوربورد است و به نوعی اسکوربورد فقط وظیفه ی نشان دادن لوگو های دو تیم را بر عهده دارد.اتفاقی که شاید در دنیا برای اولین بار است اتفاق می افتد.

و مشکل دیگری که درخواست داریم رسول از آن سخن به میان اورد کمتر اعلام کردن  تعدادهواداران است.همه ی کسانی که به استادیوم می آیند قطعا حاظرند شهادت بدهند در هر بازی نزدیک به 10هزار نفر و گاها بیشتر از تعداد هواداران کاسته اند.عاملی که باعث شده پس از سالها آمار هواداران پرسپولیس به مقدار اندکی از تراختور پیشی بگیرد.اما چیزی که مشکوک است این است که مطمئنا باشرایطی که در یادگار است این همه ادم نمیتوانند بدون بلیط وارد استادیوم شوند پس دلیل این کار چست.آیا پول بلیط تعدادی که کم شده به جایی دیگر میرود؟؟؟؟؟؟

نمیدانیم رسول این مطلب را میخواند یا نه اما قطعا حداقل یک نفر میتواند این سخنان را به گوش رسول برساند تا رسول بار دیگر سایرین را از مشکلات موجود در یادگار با خبر کند تا ان شاالله گام هایی برای رفع این مشکلات برداشته شود.

نوع مطلب : مقاله های اختصاصی تراختورعاشیقلری، 
برچسب ها : تراختور، تراکتور، کمالوند، تونی، قلعه نویی، آذربایجان، اسکوربورد،
لینک های مرتبط :

اختصاصی-تراختورعاشقلری:بازی با استقلال خوزستان هم تمام شد و اکنون یک بازی سخت مقابل سپاهان در پیش داریم.سپاهان در غیاب شریفی که در تیم امید به سر میبردهنوز هم خط حمله ی زهردار و خطرناکی در حضور خلعتبری و پریرا دارد و مطمئنا هر اشتباه برابر این تیم میتواند آخرین اشتباه باشد.

مهم ترین مشکل تیم در هفته های اخیر خط دفاعی بوده است.اشتباهات فردی در این منظقه نسبتا زیاد است و هماهنگی کامل به نظر می آید که وجود ندارد.با درخشش مهاجمانمان فعلا ضعف های این منطقه به چشم نیامده اما میتواند در ادامه ی راه دردسرساز شود.اشتباهات فردی خالد شفیعی کم نیست.احمدآل نعمه در اکثر بازی ها خوب بوده اما گاها بازی اش نمیگیرد و میر هانی هاشمی هم در بازی های که حضور داشته نتوانسته خود را در سطح تراختور نشان دهد.دیتمار هم فعلا نتوانسته خیلی خوب باشد و بازی ها متوسطی داشته.

ایرانپوریان هرچند در بازی های قبلی حضور مفید داشت اما در بازی با استقلال اهواز کاملا بد بود و بیشتر دقایق روی اعصاب بود.در صحنه ی گل دوم تعلل بسیار بدی داشت و میتوانست خیلی راحت از خوردن گل جلوگیری کند.خیلی راحت جا میماند و اکثر موقعیت های خطرناک استقلال از سمت وی بود.پس از گل نیز در صحنه ای خیلی آماتوری به هوای آفساید ایستاد که نزدیک بود گل سوم را هم بخوریم.ولی عدم حضور جانشین مانع از این بود که رسول این بازیکن را تعویض کند.قطعا هیچ بازیکنی نمیتواند در همه ی بازی ها در شرایط آرمانی به سر ببرد و تعویض راهکار مربی برای زمانی است یک بازیکن در شرایط بدی به سر میبرد ولی عدم حضور جانشین مناسب دست رسول را بسته نگه داشته بود

تا نیم فصل باید بازیکن جدیدی به خط دفاعی اضافه شود تا در ادامه ی راه خدای نکرده به مشکل برنخوریم.

اگر بازی اهواز را در نظر بگیریم دیگر بازیکنی که به شدت بازی اش روی اعصاب بود اف14 بود.هرچند این بازیکن را همه مان دوست داریم وبرایش احترام قائلیم اما این دلیل نمیشود بازیکنان آماده تری مانند فرشاد قربانی شوند.

دیگر مشکل  کلی تیم در این فصل  که به مانند مشکل قبلی هفته هاست اشاره میکنیم عدم حضور یک هافبک بازیساز کارآمد است.در بازی ها دیده میشود این مهاجمان فرصت طلب ما بوده اند که ازکمترین فرصت ها گل ساخته اند و مهاجمان ما از جمله ادینهو نمیتوانند بیش از یک یا دو بار در محوطه ی جریمه صاحب توپ شوند.سهمیه های باقیمانده برای خرید بازیکن سلاح تراختور برای رفع این مشلات است.باید دید کادر فنی و مدیریت میتوانند بازیکنان کارآمدی برا رفع این مشکلات پیدا کنند یا خیر

نوع مطلب : مقاله های اختصاصی تراختورعاشیقلری، 
برچسب ها : تراختور، سپاهان، ادینهو،
لینک های مرتبط :

تراختورعاشیقلری:پس از هفته ها در بازی با راه آهن شاهد حضور تعداد بیشتری هوادار نسبت به بازی های قبلی بودیم. در این بازی رفتار نیروی انتظامی با هواداران درپی مصاحبه ی رسول خطیبی بهتر شده بود که جای تقدیر داشت.

اما پس از این بازی دوباره کانون هواداران زحمت کشیده و لیست اقلام ممنوعه اعلام کرده تا بازهم هواداران را فراری دهند.

یادگار امام جایی است که حق بردن آب به داخل استادیوم ندارید.بنر و دست نوشته که در همه جای ایران و جهان قابل مشاهده است ممنوع است.

تبریز پایتخت تشیع جهان اسلامنامیده میشود ولی انگار آنهایی که به استادیوم می آیند از جایی خارج از آذربایجان و ایران می آیند که نماد شیطان پرستی نیز در یادگار بین اقلام ممنوعه اعلام شده.

ورود دختر بچه های کوچک به یادگار ممنوع است درحالیکه در سایر ورزشگاه ها آزاد.

و بازهم این سوال در ذهن ا تداعی میشود.چرا؟؟چرا؟؟/چرا؟؟؟؟؟

هرچند 4 مهر نشان خواهیم داد بدون توجه به این بی توجهی ها مثل همیشه پشت تیممان تراختور هستیم

نوع مطلب : مقاله های اختصاصی تراختورعاشیقلری، تراختوردان تازاخبرلر، 
برچسب ها : تراختور، لیست اقلام ممنوعه،
لینک های مرتبط :

اختصاصی-تراختورعاشیقلری:دیروز شاهد صحنه های عجیبی در استادیوم بودیم.صحنه هایی که دل هر تراختور چی به خصوص آنهایی که درورزشگاه بودند را به دردآورد.حتی بیشتر از صندلی های خالی.این برای اولین بار بود که در استادیوم شاهد چنین صحنه های بودیم.قبلا به خصوص در زمان جلالی شاید اختلاف نظرهایی داشته بودیم ولی معتقد بودیم همه تراختورچی هستیم و همه مان یکی هستیم ولی دیروز واقعا تاسف بار بود.

در همین جا هم عرض کنم که هیچ مشکلی با تی تی ها نداریم به شرط اینکه تی تی ها همان تی تی های سابق باشند.خود من از زمانیکه مجددا به لگ صعود کردیم معتقد بر این بودم که تی تی یک نماد بسیار مهم در استادیوم سهند است و شور و حال آنها ستودنیست.بارها خودمان در برابر اتهام های که به تی تی ها زده شده ایستاده ایم ولی امروز نوبت انتقاد است همانطور که اگر تیم در جایی ضعف داشت انتقاد کرده ایم امروز روزی است که باید از تی تی ها که از خودمان هستند انتقاد کنیم.

حال به ماجرای دیروز بپردازیم.ماجرا از آنجا شروع شد که احمدرضا عابدزاده و استیلی سرمربی تورک راه آهن توسط بعضی هواداران تشویق شدند اما عده ای مخالف ان تشویق بودند ولی به ظاهر همه چیز تمام شد تا اینکه مسابقه شروع شد.اوج ماجرا هنگامی بود که تراختور گل مساوی را دریافت کرد.میان جایگاه 10 و تی تی برسر شعارهایی که داده میشود درگیری رخ داد.2نفری درگیری را آغاز کردند که برای بیشترمان نام آشنا هستند.ابتدا باید انتقاد کرد که چرا این دو گروه خود را از دیگران جدا میدانند و دوم چرا خود را حاکم استادیوم میدانند به طوریکه همه باید شعار پیشنهادی انها را تکرار کنند.درحالیکه باید شعارهایی داده شود که همه برآن اجماع نظر داشته باشند.

بر سر این دعوا چند دقیقه شعار های اوز به اوز به جواب ماند هرچند خبر هایی مبنی بر درگیری هایی در اوز به اوز نیز داشتیم که من تایید یا تکذیب نمیکنم چون چیزی ندیدمدر آغاز نیمه ی دوم باز هم درگیری به راهرو ورزشگاه کشید.واقعا این صحنه ها تاسف آور بودکم ندیدم عده ای را که قسم خوردند دیگر سمت تی تی ها نیایند.تی تی هایی که زمانی هویت تراختورچی ها بودند.پس از پایان با یکی از تی تی ها گفت و گویی داشتم که با افتخار میگفت جایگاه اونی(10) اله چیپدوخ کی!!!!!

یا مثلا شعار تی تی با تعصب.در اینکه تمام هواداران تراختور با تعصب هستند شکی نیست ولی این شعار که روی اعصاب سایر هواداران بود جداکردن تی تی ها از سایر هواداران بود و امیدواریم دیگر شاهد این شعار نباشیم.

این صحنه ها شاید در آزادی امری عادی است اما برای یادگار دردناک است.این حرکات بیش از پیش تعداد هوادار را کاهش میدهد و نمای یادگار را بغض آلود میکند.

از تمامی هواداران درخواست داریم در صورت مواجهه با چنین صحنه هایی همگی باهم آتش این حرکات را خاموش کنیم به این افراد که گاها با قصدو غرض چنین کارهایی انجام میدهنددرس خوبی دهیم.و تی تی ها نیز اگر همچنان روی اصولی که زمان کمالوند داشتند پاربرجا هستند نگذارند شاهد چنین درگیری هایی باشیم تا سایر هواداران برخلاف میل باطنیشان مجبور به برخورد نباشند.این حرکات عمر تی تی ها را کاهش میدهد و روزی را متصور میشود بدون افرادی که ایستاده از پشت نیمکت تیم را 90 دقیقه دیوانه وار تشویق میکنند. 

نوع مطلب : مقاله های اختصاصی تراختورعاشیقلری، 
برچسب ها : تراختور، درگیری، تی تی، اوزبه اوز،
لینک های مرتبط :

اختصاصی-تراختورعاشیقلری:تراختور دیروز از ساعت 19به مصاف راه آهن سورینت رفت و موفق شد 4 بر1از سد حریف خود بگذرد

*حضور هواداران در این دیدار نسبت به بازی های قبل خیلی بهتر بود و به جرئت میتوان گفت بیش از 30 هزار نفر بازی را از نزدیک مشاهده کردند

*اسکوربورد ورزشگاه یا همان لوگودان بازهم با هواداران سر ناسازگاری داشت و مسئولان زحمت کشیده و عدد 19810را روی آن درج کردند.نکته ی جالب اینجاست که درحالیکه اکثر سایت های تهرانی مانند ورزش سه آمار هواداران را بیش از 30هزار نفر اعلام کرده اند جمشید نظمی در مصاحبه اش آمار هواداران را 20 هزار نفر اعلام کرده

*هر چند تراختور دیروز روز خوبی را پشت سر گذاشت اما نمیتوان از ضعف تیم در خط دفاعی که در بازی با پرسپولیس هم مشاهده شد چشم پوشی کرد.تیم در این پست با اشکالات اساسی روبه روست و اگر این مشکل برطرف نشود در مقابل تیم هایی که مهاجمان قدری دارند به مشکل خواهیم خورد.خواهشمندیم هرکس میتواند این را به گوش مسئولان برساند که چه با تمرین بیشتر و اگر نیاز شد با خرید بازیکن جدید این مشکل برطرف شود

*متاسفانه در نیمه ی اول شاهد درگیری میان 2 جایگاه در استادیوم بودیم که در پست های بعدی به طور مفصل به این قضیه خواهیم پرداخت

*محمداف14نسبت به بازی های قبلیش بهتر شده بود ولی بازهم از اف14 ایده آل خلی فاصله دارد و نیمکت نشینی فرشاد تا دقیقه ی 82 جای تعجب داشت که قطعا رسول دلیلش را بهتر از ما میداند

*داروان انگار قصد ندارند پنالتی هایی که روی محسن دلیر انجام میشود را ببینند.مثل بازی با پرسپولیس یک یا حتی دو پنالتی مسلم به سود تراختور دراین بازی گرفته نشد.

*رفتار نیروی انتظامی در این بازی نسبت به قبل خیلی بهتر شده بود.تعداد بازرسی بدنی هواداران کم شده بود و به طور کلی هوادران نسبت به بازی های قبل راحت تر وارد استادیوم میشدند که جا دارد از رسول خطیبی به خاطر بازگوی مشکلات هواداران تشکر کنیم./

*درحالیکه تراختور با برد مقتدرانه در بازی دیروز به صدرجدول صعود کرده روزنامه های ورزشی بیشتر روی پرسپولیس زوم کرده اند و خیلی کم به تراختور پرداخته اند.

*برای اولین بار رسول با لقب رسول پاشا تشویق شد.لقبی که  قطعا بیشتر از بعضی ها استحقاقش را دارد.

*هفته ی بعد استقلال یک بازی سخت با فولاد دارد و احتمال امتیاز از دست دادنش زیاد است.امیدوایم رسول بازهم بازیکنان را به بهترین شکل آماده ی بازی بعد کند تا حریف را دست کم نگیرند تا انشاالله اختلاف امتیازمان را با استقلال هم افزایش دهیم

نوع مطلب : مقاله های اختصاصی تراختورعاشیقلری، تراختوردان تازاخبرلر، 
برچسب ها : تراختور، تراکتور، پنالتی، استقلال، فولاد، نیروی انتظامی، نظمی،
لینک های مرتبط :

اختصاصی-تراختورعاشیقلری:تراختور امروز در حالیکه بیش از 30 هزار از هوادارانش ا پشت خود داشت موفق شد 4بر1از سد حریف خود راه آهن بگذرد و با اقتدار به صدر جدول تکیه بزند.تراختور شروعی طوفان داشت و دقیقه ی 2 نشده بود که ادینیهو موفق شد دروازه ی راه آهن را باز کند و شادی را به آذربایجان هدیه دهد.اما چند دقیقه نگذشته بود که روی غفلت مدافعان و اشتباه حامد لک راه آهن موفق شد دروازه ی تراختور را بازکند و از شادی آذربایجان بکاهد.

نیمه ی دوم بازی مثل تمام نیمه ی دوم های بازی های گذشته تراختور بهتر و با برنامه تر بود و سه بار دیگر توانست دروازه ی حریف را باز کند.دومین گل تراختور در این دیداررا نریمان جهان با شوتی ازراه دور و در اثر برخورد با مدافع حریف به ثمر رساند.گل سوم را دلیر با شوتی سرکش و دیدنی به ثمررساند.در گل چهارم هم سامان نقش اصلی را ایفا کرد.یک ضربه که معلوم نبود سانتر بود یا شوت از او به تیرک خورد و توپ بعد از برخورد با ایران نژاد در برگشت گل شد.

تراختور موقعیت های فراوانی را نیز در نیمه ی دوم بدست آورد که با بی دقتی مهاجمان و گاها پاس ندادنشان از دست داد.

مهم ترین نکته ی این بازی حضور بیش از 30 هزار نفری هواداران در بازی بود که نوید بخش روز های آینده است.امروز برای اولین بار میشد به جای  لفظ استقبال ضعیف از استقبال متوسط توسط  هواداران استفاده کرد.امیدواریم در هفته های بعدی بتوانیم از لفظ استقبال عالی استفاده کنیم.

نوع مطلب : تراختوردان تازاخبرلر، 
برچسب ها : تراختور، آذربایجان، استقبال،
لینک های مرتبط :

اختصاصی-تراختورعاشیقلری:امروز از ساعت 19تراختور در ورزشگاه یادگار امام تبریز به مصاف راه آهن خواهد رفت.امروز بهترین فرصت برای تراختور است که رنگ صدر را به قرمز تغییر دهد آن هم از نوع تراختوریش.با توجه به نتایج دیروز تراختور با برد در این دیدار علاوه بر رسیدن به صدر جدول و پیشی گرفتن از استقلال میتواند فاصله امتیازی مطمئن خود با تیم های سپاهان و فولاد را نیز حفظ کند.مطمئنا امروز رسول و شاگردانش تمام توان خود را به کار خواهند بست تا این امر رخ دهد ولی آنها منتظر هواداران هستند.منتظر هوادار هستند تا ساق های بازیکنان حریف را به لرزه اندازند و تیم را رو به جلو فراخوانند و اگر لحظه ای حریف را دستکم گرفتند آن هارا از غفلت بیدار کنند.امروز تراختور برای رسیدن به صدر علاوه بر ساق های ستارگان جوانش نیازمند فریاد های من و توست.امروز بیاییم تا در امتیاز از استقلال پیشی بگیریم ودر تعداد از پرسپولیس.پرسپولیسی که به لطف حضور هواداران تراختور در آزادی واسکوربورد دروغگوی یادگار امام ،خیلی کم، تعداد هوادارانش  روی کاغذ بیشتراز تراختور بوده.امروز طوری حضور پیدا کنیم که اسکوربورد و مسئولانش هم نتوانند حضورمان را کم جلوه دهند.بازی روز جمعه است و تیم در بهترین شرایط و نیروی انتظامی نیز قول داده رفتار مناسب تری را با هواداران داشته باشد.پس بهانه ای نیز برای عدم حضور نداشته و نداریم.

پس وعده میز:بویون ساعت 19:00یادگارامام(سهند)استادیومی

بیرلیک غزلین اوخیان بیزوخ

نوع مطلب : مقاله های اختصاصی تراختورعاشیقلری، 
برچسب ها : تراختور، سهند، یادگارامام، استقلال، سپاهان، فولاد، صدر،
لینک های مرتبط :

خبرگزاری فارس: مهاجم عراقی تراکتور‌سازی از این تیم جدا شد

تراختورعاشیقلری:عبدالزهرا ملقب به کاکای عراقی از تیم جداشد.وی مشکلات اسکان خود و عدم بازی در پست تخصصی و بدقولی مسئولان را عامل جدایی خود دانسته است.ولی مسئولان تیم همه ی این موارد را بهانه میدانند و نگرانی وی از خانواده اش ،به دلیل مشکلات عراق را عامل اصلی جدایی وی از تیم میدانند

در هر صورت بدون اینکه بتوانیم ذره ای از استعداد های عبدالزهرا استفاده کنیم وی از تیم جدا شد.در دقایق اندکی که این بازیکن در زمین حضور می یافت پاس ها و حرکات خوبی را از وی میدیدم که به آینده امیدوارمان میکرد.به خصوص که تیم در هفته های اخیر به خصوص در مقابل پرسپولیس علاوه بر خط دفاعی در بازیسازی نیز مشکلاتی جدی داشت.

احمدکامدار هر چند استعداد های فراوانی دارد اما به نظر نمی آید تخصصی در بازیسازی داشته باشد و انتظارات را در این زمینه برآورده کند.فرشاد وقتی کمی عقب تر بازی میکند به نسبت کامدار در این زمینه موفق تر است ولی خب پست تخصصی وی هم جای دیگریست.به همین دلیل دیده میشود مهدی با تعصب که قلب تپنده ی خط دفاعی تیم است در بازیسازی شرکت میکند که نمیتواند زیاد مثمر به ثمر باشد.

هرچند تا به امروز تیم با کمک خداوند و درایت رسول فصل موفقی را پشت سر گذاشته و ان شالله این روند ادامه نیز پیدا خواهد کرد ولی باید از امروز به فکر نقل و انتقالات نیم فصل بود تا مشکلات تیم در خط دفاعی و بازیسازی رفع گردد و خدای نکرده در هیچ جایی از فصل متوقف نشویم و درپایان فصل به جایگاه واقعی مان برسیم

نوع مطلب : مقاله های اختصاصی تراختورعاشیقلری، تراختوردان تازاخبرلر، 
برچسب ها : علاعبدالزهرا، تراختور، نیم فصل، قهرمانی، کامدار، فرشاداحمدزاده، مهدی کیانی،
لینک های مرتبط :

(برای مشاهده در سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید)

تراختورعاشیقلری:این شعر بسیار زیبا برای اولین بار از  وبلاگ تراختور عاشیقلری درج میشود.امید است از این شعر لذت ببرید.برای دیدن سایر شعر های آقای حسن کیانور به لینک زیر مراجعه فرمایید.http://kyanvar.mihanblog.com/   نظرات شما موجب دلگرمی ماست

تراختورون عاشیقیوق صحنه نی بوش قویمامیشوق
میدانی ترک ایله مه ریک باخماقینان دویمامیشوق
تیم لـــــــره بیز مهربانیق گلسه بیزیـــــم شهریمیزه
حورمت ائدیب قوناخـــلارا حققینی بیز دانمامیشوق
داوره احــتـرام ائدیب ، هــــرنه دئیب دینمه میشوق
پنالتی نی توتماسادا میدانا هــــــــــــای سالمامیشوق
گاهدان اولوب گوُل یئمیشوق تیم اوتوزوبدیرحریفه
عیبی یوخی هــــارایلایب ضعف لری سایمامیشوق
تراخـتورون آدی بــویــوک اویونچوسی آد قازانیب
قویوب گئدیب آیـــــری تیمه بیز اونو دا آتمامیشوق
هاممی بیلیر تراختورون عاشقیوق هــــــاردا اولاق
بوردادیر کی دونیا گورور اصلیمیزی دانمامیشوق
کاشکی اولا حققیمیزی آیـــــری تیمه وئرمیه لــــر
بیزکی مخــالـــف سازینی آیــــریلارا چالمامیشوق
یازدی ( کیان ) تراختورا بیر ایکی کلمه سوزونی
سویله میش السون هــــامی یا بیز دالیا قالمامیشوق

شهریور 93 تبریز حسن کیانور – کیان

نوع مطلب : مقاله های اختصاصی تراختورعاشیقلری، 
برچسب ها : تراختور، شعرتراختوری، حسن کیانور، تراختورعاشیقلری،
لینک های مرتبط :

اختصاصی-تراختورعاشیقلری:بازی با پرسپولیس را بردیم برد خوب و دلچسبی هم بود و همیشه برد برابر دردانه های پایتخت لذتبخش است.ولی نباید از حق بگذریم که امسال پرسپولیس چیزی در چنته ندارد و تراختور در بازی دیشب نقاط ضعف بسیاری داشت که امکان داشت کار دست تیم دهند و شاید اگر پرسپولیس یک مهاجم خوب داشت شرایط فرق میکرد.درهر صورت از بازیکنان و کادرفنی به خصوص آقا رسول تشکر میکنیم که این برد خوب رو به ارمغان اوردند.

اما این بازی دیگر تمام شده است و نباید بازیکنان در باد این پیروزی بخوابند و غرورکاذبی بهشان دست بدهد که منجر بشود خدای نکرده در رقبات تنگاتگ با سایر تیم ها به خصوص استقلال عقب بمانیم.

تراختوردر خط دفاع با مشکلاتی جدی رو به روست.خالدشفیعی بدون اشتباه نیست و هرلحظه امکان دارد اشتباه کند.احمد آل نعمه در بازی های قبلی خوب بود ولی در بازی پرسپولیس زیاد عملکرد خوبی نداشت.میرهانی هاشمی هم که هنوز قابل اعتماد نیست و باکای هم با سایر بازیکنان هماهنگی  لازم را ندارد.رسول و کمک هایش باید به فکر حل این مشکلات باشند و بازیکنان را باهم هماهنگ کنند تا دیگر شاهد نا هماهنگی و اشتباهات مرگبار در بازی نباشیم.

دیگرمشکل جدی تیم در امر بازیسازی است.احمدکامدار به نظرنمی آید پست تخصصی اش بازیسازی باشد و آنطور که باید نمیتواند مهاجمان تیم و ادینهو را تغذیه کند.همانطور که در بازی دیشب دیدیم که در نیمه ی اول حتی یکبارهم مهاجمانمان در شرایط خوبی قرار نگرفتند.به نظر می آید علا عبدالزهرا بازیکن توانمندی در این زمینه است و اگر کمی بیشتربا سایر بازیکنان هماهنگ شود میتواند این مشکل را تا حدودی حل کند.محسن دلیر هم در بازی چالاکی کافی را ندارد و گاها بازی اش روی اعصاب است..

و بازهم تکرار میکنیم که مهم ترین نکته از بین بردن غرور است.باید دید رسول میتواند از شرایط روحی نیز بازیکنان را آماده ی بازی بعدی کند تا در باد پیروزی های اخیر نخوابند؟؟

البته نباید از تلاش های رسول و بازیکنان چشم پوشی کرد.تیم نقاط قوت زیادی نیز دارد ولی برای بهتر شدن باید مشکلات را حل کرد که انشالله  با درایت رسول و کمک خداوندحل نیز خواهد شد.

در بازی بعدی پدیده و پساهان باهم بازی خواهند کرد و با برد یکی دیگری از صدر دور خواهد شد و تساوی هر دو تیم را دور خواهد کرد.استقلال با نفت تهران بازی دارد که همیشه خطرناک است و امکانش زیاد است استقلال امتیاز از دست دهد.فولاد نیز با گوستریش است که با توجه به نتایج ضعیف گوستریش در هفته های اخیر احتمالا بازیکنان گوستریش با انگیزه ای فراوان پا به این بازی خواهند گذاشت و برد در بازی با راه آهن میتواند بسیار تاثیر گذار باشد

هرچند در بازی های قبلی نیز بهانه ای برای عدم حضور نبود اما پس از 3پیروزی پی در پی که یکی هم در مقابل پرسپولیس بوده و افتادن بازی با روز جمعه هیچ عذری برای انهایی که میتوانند حتی شهرستانی ها بیایند قبول نیست و روز جمعه در بازی مقابل راه آهن با یک استقبال پرتعداد و پرشور از زحمات تیم شکر خواهیم کرد.

نوع مطلب : مقاله های اختصاصی تراختورعاشیقلری، 
برچسب ها : تراختور، پرسپولیس،
لینک های مرتبط :( کل صفحات : 2 )    1   2   
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic