تراختورعاشیقلری
یاتمازتراختوربایراغی
درباره وبلاگ


جامع ترین و بروزترین وبلاگ حمایتی تراختور

مدیر وبلاگ : احمد
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
Online User azarteraktor
اختصاصی-تراختورعاشیقلری:هر چند تراختور هرموقع که تونی روی نیمکتش بوده خوب بوده و رضایت هواداران را جلب کرده اما در زمان حضو تونی تیم با یک مشکل بزرگ مواجه میشود به نام اطرفیان و دایه های مهربان تر از مادر که هر سال برای تیم مشکلی پدیدمی آورند.و نقش تونی در این ماجراها این است که فکر میکند چون این افراد در تیم هستند هدفشان کمک به تیم است و چیزی جز راست نمیگویند.
ابتدا از مشکل کاپیتان مهدی باتعصب شروع میکنیم.قبل از هرچیز باید از زحمات وی در این مدت تشکرکرد.میخواستیم متنی به وی برای این سالهایی که در تراختور بود بنویسیم که دیدیم هنوز زود است مهدی از تیم برود.در هر صورت؛به نظر میرسد منشا مشکل کاپیتان با تیم سرپرست تیم است.سرپرستی که در ماجرای جمعه ی سیاه به خوبی خود را نشان داد.و به نظر میرسد این درگیری به جایی رسیده است که به کاپیتان گفته اند در لیست تونی نیست و باید برود.
مهدی باید مستقیما با خود تونی صحبت کند.در ابتدا به نظر نمیرسد باتوجه به روابط کیانی و تونی و اطلاع تونی از محبوبیت وی ،تونی کیانی را از لیست خارج کند ولی اگر چنین هم باشد مهدی باید دلایل تونی را بشنود که واقعا این کار فنی بوده است یا ماجرای زیرآب زدن در کار است.اگر چنین ماجرایی در کار بود مطمئنا با توضیح های تو و حمایت هواداران تونی به خوبی قانع میشود و از تو حمایت خواهد کرد.
حتی اگر بنا بر رفتن کاپیتان هم باشد مدیریت باید در یک مراسم باشکوه خداحافظی اورا اعلام کند که هواداران نیز در آن مراسم حضور داشته باشند.نه اینکه بازیکنی که میتوان گفت اکنون یکی از بزرگان تاریخ باشگاه است این چنین با ناراحتی تیم را ترک کند.
در مورد قضیه ی حبیب گردانی و اتفاقات پیش آمده نیز ما نمیتوانیم قضاوت کنیم.حبیب اگرواقعا دوست دارد درتراختور بماند و هیچ تقصیری ندارد مستقیما با تونی حرف بزند و مدارکش را ارائه کند تا تونی تصمیم بگیرد.مطمئنا واسطه هایی هستند که دوست ندارند بازیکن محبوب درتراختور باقی بماند و این واسطه ها اخباری نادرست را به تونی میرسانند.فقط دارد دیر میشود و هرچه سریعتر باید اقدام کنید.
همانطور که هوادار دوست ندارد کاپیتانش از تیم برود مطمئنا دوست هم نداردشایعات پیرامون حبیب واقعیت داشته باشد و او به این زودی تراختور را ترک کند.
نوع مطلب : مقاله های اختصاصی تراختورعاشیقلری، 
برچسب ها : تراختور، مهدی کیانی، حبیب گردانی، تونی اولیویرا، هوادار،
لینک های مرتبط :

جمعه 1394/03/29 12:49
1 - به نظر من با حلواحلوا کردن دهن آدمی شیرین نمی شود. عزیزان بحث بومی کردن باید از تیمهای پایه شروع بشود و ما باید 20 بازیکن امید داشته باشیم که بتوانیم هرساله یکی دو تا زا آنها را به تیم اصلی اضافه کنیم نه اینکه بنده بیایم و بگویم که تبریزی هستم و مربی هم مجبور باشد به خاطر بومی بومی کردن حتماً مرا بازی دهد درحالی که نه توان دارم و نه بازی بلد هستم .
2 - نکته دوم اینکه خود شما میگوئید کیانی هفت ساله برای تراکتوربازی میکنه . دوستان بالاخره هربازیکنی عمر مفید بازی کردن داره و آقای کیانی هم با تمام احترام و ارزشی که دارند رو به افول هستند و باشگاه هم دلش نمی خواهد که به ایشان بی احترامی بشود و در مصاحبه های مدیران هم این موضوع مشخص است . لئکن آقای کیانی نباید خودشان را در معرض مصاحبه های بچه گانه بگذارند و به دیگران بی احترامی بکنند .
جمعه 1394/03/29 01:48
اگر نظرسنجی ها دوسایت پربیننده تراختورلینک وتراکتور اف سی،درخصوص محبوبیت ومقبولیت تونی نبود،که بیش از 85درصدهواداران به تونی وکادرفنی او رای مثبت دادند واگر حمایت یکصدائی وطرفداری آتشین یکصدهزارنفری دراخرین بازی لیگ ،از تونی نبود، آدمی باملاحظه نظر تعدادی تکراری که دراین سایتهابشدت وبه تکرارفعالند وبرعلیه تصمیمات مسولین تیم کامنت میگذارند،آدمی شک میکردکه نکند تراختوریها خواهان خطیبی ودارودسته تبانی باگسترش هستند وماخبرنداریم! اما آن نظرسنجیهاوآن حمایت حضوری از تونی وایمان هواداران به تونی ،مبنی برتشکیل تیمی بدون باندبازی، خیال ما راآسوده میکند که آنچه تونی میخواهد،عین مصلحت تیم است وانانکه از یک بازیکن متمردوخائن حمایت میکنند،یا ساده لوحندویا همان فک وفامیل مربی وبازیکن اخراجی هستندکه با بومی...بومی کردن،میخواهندازاحساسات وطن پرستانه هواداران سوء استفاده کنند!
بازیکنی که تیم را در آستانه قهرمانی ،ترک میکندوموبایلش راخاموش میکند و.....در قفا با تیم رقیب(سپاهان)واردمذاکره میشود ودرمقابل گسترش خودشرابمریضی میزند وتونی را مصدوم مغزی میخواند،یک خائن به تمام معناست وهرکس از اوحمایت کند،فقط بخاطر نفع شخصیست،نه تیم!
درمورد کیانی هم،بهتراست که علاوه برضعف بازیش به مصاحبه های او دقت کنیم که دراولین مصاحبه اش گفتک تا پولم راتسویه نکنند،مذاکره نمیکنم!.....
آقای کیانی! بهتره مذاکره نکنی! برو سپاهان ! همانجائیکه قولش راداده بودندکه اگر مقابل گسترش بازی نکنید،بهمراه گردانی،زردطلائی میشوید!!البته شنیده ایم که فرکی گفته:برای ما سابقه افرادمهم است! یعنی،خائن راهیچ کس قبول نمیکند،چون خائن به همه کس خائن است!
احمد : این گروهی که خطیبی را علم کرده اند همان جعفری یار های سابق هستند که در حواشی 2 سال قبل هم در نت زیاد دیده میشدند و به دلیل عمل مقبولیت عملا کاری از پیش نخواهند برد
جمعه 1394/03/29 01:25
اگرکسی رفتی هست کسی نیست جزء اقای عباسی
جمعه 1394/03/29 00:15
شماها وقتی از خواب بیدار خواهید شد که دیگه به پشیزی نمی ارزه من کاری حالا با کیانی ندارم ولی وقتی یکدفعه و یکجا همه اون بازیکناومربیایی که اینده فوتباله ازربایجان اگه اونا نباشن هیچ قدرت و نفوذی نخواهد داشت و مثل مناطقی که هیچ استعدادی ندارن تو فوتبال ,یواش یواش محو خواهد شد چرا بعضی از هوادارا متوجه نیستن واقعا با کمی تامل میشه فهمید چه اتفاقایی در راستای تضعیفه ساختاره فوتبالمون داره میفته اینا دارن با بدنام کردن ودورکردنه این بچه ها از دیارشون ظلمی میکنن به تک تکه ما که جبرانش تقریبا غیرممکن خواهدبود باورش واقعا عذاب اوره که یه چند نفر که معلوم نیست اصلا کجای این فوتبال بوده و هستن بیانو یک شبه پتانسیلها و سرمایه های فوتباله یه سرزمینو متلاشی کنن و برن ..هیچ جای دنیا با سرمایه هاشون اینچنین نمیکنن ..اخراجه دست پاچه رسول خطیبی شروعی بود و خبر از این میداد که اقایون اومدن برای از بین بردن شخصیت و ارزشه بومی هاو سکوته هوادار باعثه دل وجرات گرفتنشون برای ادامه راهشون شد ..
پنجشنبه 1394/03/28 23:36
طیفی بسرکردگی جعفری وخطیبی،بدنبال آن هستندکه تیم تراختور،حرکتی انجام دهدونوچه های همین اقایان برعلیه تراختورومسئولینش بنویسند!
مایه تاسف است که این وبلاگ هم ،از روی غفلت،آتش بیارمعرکه این خائنین شده واین مطلب رازده،تابازهم حاشیه ای بشود برای هواداران تراختور! دشمنان ومعاندین تراختوربرعلیه مسولین تراختوربنویسندوهواداران هم دفاع کنند،هرچندکه هواداران دیگرازجوابگوئی احتراز میکنند،چون باتعدادی عنادگر که منافع گروهی وشخصی خودرادنبال میکنند،مواجه هستند!
آقا! این کیانی باتعصب،همانی نیست که بیجهت،دربین اعضاء تیم،سیلی به صورت احمدزاده زد؟همان نیست که قبل از بازی باگسترش،بهمراه گردانی وبا واسطه گری (خ)با سپاهان مذاکره کرد وخودش هم تائید کرد؟یاهمان نیست که گفت:اول پول وتسویه،بعد مذاکره؟ و...و...؟
چقدر باید خودرابه تفاوتی بزنیم که درمقابل این مسائل از کیانی دفاع کنیم وبخواهیم که بازیکن بازنشسته رابه تیم ،تحمیل کنیم!مگر دنبال قهرمانی نیستیم؟مگرهنوزهم تمسخر وجوکهای سرخابیها وزردابی ها نمیشنویم؟مامیشنویم وناراحتیم،اما دشمنان تراختور که قهرمانی سپاهان راپاک دانستند،ناراحت نیستندوبفکر تضعیف تراختورهستند! دشمن تراختور،با سیاه جامگان ،قراردادسفیدامضا میکند،اما برعلیه تراختوربه فدراسیون وکمیته انظباتی شکایت میکند؟!
پنجشنبه 1394/03/28 20:30
اونی که میگه کیانی خوب نیست بره بمیره که فوتبال سرش نمیشه؛مطمئن باشین کیانی رو همه تیمها درو میکنن؛کسی که به فوتبال تراکتور نظم میده اقا مهدی هستش انشا سال بعد میبینین کی رو از دست دادین
پنجشنبه 1394/03/28 18:15
مقاله عالییه صد در صد موافقم مهدی و حبیب نباید از دست بدیم.
پنجشنبه 1394/03/28 17:39
احمد نفرین بر تو رسول خطیبی تیمی ساخت با کمترین بودجه و جوانان بومی نفرین بر تو ای احمد شرط میبندم تو از فوتبال چیزی نمیفهمی
احمد :ما کی علیه و یا له خطیبی حرفی زدیم اکنون مسئله چیز دیگریست.اکنون کار شماهایی که در این برهه با آوردن نام خطیبی قصد ایجاد تفرقه و حاشیه سازی را دارید خیانت است
پنجشنبه 1394/03/28 17:24
شماها وقتی از خواب بیدار خواهید شد که دیگه به پشیزی نمی ارزه من کاری حالا با کیانی ندارم ولی وقتی یکدفعه و یکجا همه اون بازیکناومربیایی که اینده فوتباله ازربایجان اگه اونا نباشن هیچ قدرت و نفوذی نخواهد داشت و مثل مناطقی که هیچ استعدادی ندارن تو فوتبال ,یواش یواش محو خواهد شد چرا بعضی از هوادارا متوجه نیستن واقعا با کمی تامل میشه فهمید چه اتفاقایی در راستای تضعیفه ساختاره فوتبالمون داره میفته اینا دارن با بدنام کردن ودورکردنه این بچه ها از دیارشون ظلمی میکنن به تک تکه ما که جبرانش تقریبا غیرممکن خواهدبود باورش واقعا عذاب اوره که یه چند نفر که معلوم نیست اصلا کجای این فوتبال بوده و هستن بیانو یک شبه پتانسیلها و سرمایه های فوتباله یه سرزمینو متلاشی کنن و برن ..هیچ جای دنیا با سرمایه هاشون اینچنین نمیکنن ..اخراجه دست پاچه رسول خطیبی شروعی بود و خبر از این میداد که اقایون اومدن برای از بین بردن شخصیت و ارزشه بومی هاو سکوته هوادار باعثه دل وجرات گرفتنشون برای ادامه راهشون شد ..
پنجشنبه 1394/03/28 16:35
مگر قرار یک بازیکن تا قیامت بازی کند بابا توان آقای کیانی به حداقل رسیده و الان وقت خداحافظی اش فرا رسیده ضمن تشکر از ایشان شرمنده آقای کیانی کاپیتان خوبی هم نبود دائما سر بازیکنان نق میزد در صورتیکه خودش توپها را خراب میکرد

نفرین بر گردانی که ما را از کلمه بومی گرایی منزجر کرد و با همدستی مافیا مانند خطیبی و گروهش حاشیه فراوان برای تیم محبوبم ایجاد کرد
پنجشنبه 1394/03/28 16:00
کی گفته هوادارا دوس دارن کیانی بمونه؟؟؟؟آخه چرا باید کیانی بمونه؟به خاطر سطح بازی یا کم توقعی؟از طرف هوادار حرف زدن خوب نیست.
احمد : ماندن کیانی برای یک فصل یا لااقل خداحافظی باشکوه از او خواسته ایست در اکثر محافل عمومی و مجازی میشه دید
پنجشنبه 1394/03/28 15:41
زیاد عجله نکنید و صبر داشته باشید، تا انجایی که میدانم بهترین تیم چند سال اخیر لیگ را داریم میبندیم، بعدش هم این تجربه را تو لیگ 14 دیدیم که تیم جوان یعنی چه، با جوانانی که داریم و اضافه شدن تعدادی دیگه از جوانان لیگ و باتجربه هایی مثل آندرانیک و .....بهترین تیم تاریخ تراکتور را خواهیم دید، امثال کیانی درسته زحمت کشیدند ولی دیگه کارایی انچنانی بر ا تیمی چون تراکتور نداره ، ما بزرگیم ، و با بازیکنهای بزرگ آوازه جهان خواهیم شد،.در مورد خیانت کننده ها هم اینو بگم که اینها در تیمی چون تراکتور جایی ندارن چنان که بهترین بازیکن جهان هم باشن.
پنجشنبه 1394/03/28 15:26
این تیم پارسال تا قهرمانی پیش رفت وقتی تیمی که بهحریفش کمتر از دوسه گل نمیزد باید همه بازیکناش حفظ بشن و فقط چند بازیکن اضافه بشه تا تیم بعضی مشضکلات کوچیک که مخصوصا تو دفاع داشت رفع بشه نه اینکه بیان همه بازیکنای بومیمونو فراری بدن
پنجشنبه 1394/03/28 15:25
بو سوراختورچولار دوز بیلمزدیلر اون ازسرنوشت امیرپاشا تاجلالی وممدابراهیمی ومرتضی اسدی و........تامهدی کیانی وحبیب گردانی وامیرکامدار کی هامیسین دمپایانان اتدیلارسوراختوردان اشیه.وفرزندخلف اذربایجان رسول خطیبی کی بیرایش گوردولربدبخت قاشدی مشهده. هرکس سوراختورا گلسه نابود اولور. اولوم اولسون سوراختورمافیایه. تیمت برای نایب قهرمانی دورافتخارالکی نزنه صلوات
پنجشنبه 1394/03/28 15:23
بهتر است احساسی برخورد نکنیم شاید کیانی برای تیم چند سالی بازی کرده ولی در حد کاپیتان تراکتور نیست و ماباید این موضوع را به عهده کادر فنی بگذاریم و دوم اینکه کیانی هر زمان با بالاترین قیمتها برای تراکتور بازی کرده و پولش را گرفته و هر وقت پولش دیر کرده هزاران حاشیه و حرف و حدیث در آورده بهتر است واقع بینانه به موضوع نگاه کنیمو اینکه کاپیتان تراکتور حداقل سطح سواد بالایی هم باید داشته باشد تا در بازیهای آسیایی با داور صحبت کرده و از تیم دفاع کند خداوکیلی کیانی در این حد ها هست
پنجشنبه 1394/03/28 15:03
بخدا از حرص دارم خودمو میخورم این سرپرست تیم تیراختوره یا قاتل تیم تیراختور.اولویت اینا تو این فصلل قهرمانی تیراختور نیس اولویتشون فراری دادن بومی های تیراختوره میترسن تیراختور هم مثه ایالات کاتولونیا جدایی خواه باشند.عاقا ما قهرمانی تو لیگ ایران که اسمش خلیج فارس هست رو نمیخوایم چون این اسم دزدیده شده اسم اصلیش خلیج عربیست. ما میخوایم قهرمان ملی داشته باشیم نه قهرمانی تو لیگ .
پنجشنبه 1394/03/28 14:29
من میدونم سیاست باشگاه چیه، اونا میخوان با یه تیر دو نشون بزنن ، اونا میخوان بیشتر بازیکن سرباز جذب کنند که پول کمتر بدن و خودشون بیشتر بخورن و از این طریق بازیکناییکه پول زیاد میگیرن از تیم بزارن کنار، نمونشم همین کیانی و گردانی است، احتمال اینکه این تصمیمو خارج کردن بازیکنان قدیمی و محبوب و بومی را به تونی تحمیل کردن است، البته اینم بگم کیانی وگردانی کم اشتباه نداشتن مخصوصأ گردانی که آخرای فصل زد به سیم آخر که من دیگه نمیمونم از اون جور حرفا، برا منکه دیگه حبیب محبویتی نداره،. در مورد کاپیتانمونم چند کلمه به عنوان برادر کوچیکتر میخوام توصیه کنم، مهدی جان ما هوادارا خوب میدونیم که بازیکنایی هستن که خیلی کمتر از اون چیزی که لایقشونه پول میگیرن، و کدومشون به پیراهن تراختور تعصب دارن، بهتره برات تو فوتبال کثیف فقط به فکر خودت باشی و بس، چون یک دست صدا نداره، از حق خودت دفاع کن ولی بقیرو بسپار به خودشون. شرمنده زیاد حرف زدم
پنجشنبه 1394/03/28 13:59
نگذاریم با راندن بازیكنان بومی و خوب تراختور و آوردن بیش حد بازیكنان غیر بومی و همچنین مسئولان غیر بومی تیم تراختور را متلاشی كنند...شاید سیاست بالادستیا این باشه كه سر و صدای تیم تراختور رو بخوابانند و تیمی باشه مثل تیمهای متوسط و...این مائیم كه نباید بگذاریم تیم تراختور به چنین وضعیتی بیفته و همیشه بیش از قبل تیمو حمایت كنیم و بریم ورزشگاه و...
پنجشنبه 1394/03/28 13:55
ول کنید کیانی کیانی بزارید برود ببینم کدام تیم برا اون ۹۵۰ پول میده همیشه پولش را گرفته و با منت حرف مفت میزند بعد باختها تماشاگر رو سکو گریه می کرد و این مثلا آقا مصاحبه می کرد و از پول حرف می زد.
کیانی کاپیتانی نه لات بازی
درگیر شدن با بازیکن خودی
لو دادن توپ
پاس به جلو بلد نیست پاس به عقب و سوتی تا دلتون بخواد
تو بازی هایی که این نبود تیم خیلی روان بازی می کرد و اصلا جای خالی اش احساس نمی شد
در حساس ترین زمان تیم مذاکره با سپاهان البته این مورد را رسانه ها اشاره کردند ولی بقیه موارد به عینه دیدم
پنجشنبه 1394/03/28 13:52
درمورد مهدی كیانی هم بهتر است تونی تصمیم بگیرد اگه برای تیم موثر هست بماند وگرنه ما كه نمیتوانیم بخاطر اینكه آقا مهدی 7-8 سال بخوبی و با تعصب برای تیم بازی كرده ، تو تیم نگه داریم !؟
پنجشنبه 1394/03/28 13:35
نمیگم همش تیم بومی باشه اما اولویت اولمون باید بازیكن و سرپرست و مدیر عامل بومی باشه كه اولآ به تیم تعصب داشته باشه در ضمن به كارش وارد باشه اگه نشد و نداشتیم بریم دنبال غیر بومی مثلآ بازیكنانی مثل:فرشاد احمدزاده-حبیب گردانی-پیام صادقیان-سامان نریمان جهان-بایرامی و...تو تیم جمع بشند و چند تائی غیر بومی خوب هم در كنارشان مثل تیموریان -رحمتی-ادینهو-دوسانتوس و...
پنجشنبه 1394/03/28 13:05
پیشنهادمیکنم درزمان ورودتونی به تبریزدرحمایت ازکیاینیهاوگردانیهادرخواست ابقای این عزیزان رابکنیم ساکت نشستن مایعنی اینکه مدیران هرکاری دوست داشته باشندانجام بدهندپس پرشورهاچه جایگاهی دراین عرصه خواهندداشت.یاشاسین مهدی باتعصب یاشاسین حبیب یاشاسین احمدکامداروسعیدآقایی
پنجشنبه 1394/03/28 13:03
سلام دوستان.... کیانی افت کرده و دیگه به درد تراکتور نمی خورد، احساسی نباشیم، ژاوی هم وقتی در اندازه بارسا نبود جداشد.
اما حبیب باید با جازه تونی تمرینات را ترک میکرد بنابراین باید حبیب از هواداران عذرخواهی کرده و به تیم تراکتور برگردد
پنجشنبه 1394/03/28 13:01
کیانی توبایدبمانی وباپیراهن تیراختورازفوتبال خداحافظی کنی ماهواداران تی تی دوست نداریم توراباپیراهن تیم دیگه ای ببینیم
پنجشنبه 1394/03/28 13:00
اخه چرا بازیکنای بومی و باتعصب مون رو این طوری فراریشون میدن مث مدرسه ی مامیمونه به جای اینکه مدیر رو که هیچی بلد نیس بیرون کنن اومدن معلم های محبوبمون رو کنار میذارن بابا اول این سرپرست رو بیرون کنین وبه جاش اذرنیا رو بیارین بعد بازیکنای محبوبمون رو اینطوری دلشکسته کنین.
پنجشنبه 1394/03/28 12:57
لطفانذاریدبازیکنان بومی مثل حبیب گردانی سعیدآقایی و...تبریزازتراختوربروندمهدی باتعصب راهم نگهدارید
پنجشنبه 1394/03/28 12:47
ما باید به عنوان یه هوادار واقعی بایدازاین دو بازیکن حمایت کنیم چه زحمتهایی که نکشیدند حالا این رسمش نیست که این طوری برخورد بشه یادمون نرفته که مهدی کیانی یه نیم فصل وباپای مصدوم بازی کرد هنوزیادمون نرفته که بهترین پیشنهادها روداشت ولی به خاطر هواداران نرفت پس آقای مدیرلااقل به خاطر ما هواداران که به قول شما سرمایه های باشگاه هستیم ازاین تصمیمتون صرف نظر کنید متشکریم
پنجشنبه 1394/03/28 12:39
هوادارا لطفا احساسی نشید ، اگه بازیکن نمیتونه در زمین بازی کنه ، باید جاشو به بازیکن دیگه بده ، کیانی هم نمیتونه بازی کنه ، در مورد گردانی ، گردانی بازیکن خیلی خوبیه بهتره با تونی مشکلشو حل کنه برگرده حبیب سمت چپ تراکتورو ساپورت میکنه .
پنجشنبه 1394/03/28 12:39
هوادارا لطفا احساسی نشید ، اگه بازیکن نمیتونه در زمین بازی کنه ، باید جاشو به بازیکن دیگه بده ، کیانی هم نمیتونه بازی کنه ، در مورد گردانی ، گردانی بازیکن خیلی خوبیه بهتره با تونی مشکلشو حل کنه برگرده حبیب سمت چپ تراکتورو ساپورت میکنه .
پنجشنبه 1394/03/28 12:33
حرفهای شاخ دار نزنید رو چه حسابی نباید از بازیکنای بومی و خطیبی حمایت نشه؟؟؟؟
اقای محترم چرا نمیخواید بفهمید که رسول رو اخراج کردن خودش که نرفته همین من و شما هم بودیم با این کارهایی که خودی ها با بومی ها میکنند شکایت میکردیم و حقمون رو میگرفتیم قرار نیست چون تورک نباید حقش رو بخواد ....
همین من و شما انقدر که تو ورود و خروج تو ورزشگاه و کوهپیمایی ها اذیت میشیم و میکنند و دیگه نمیریم ورزشگاه اینا اشکالی نداره ولی کسی که حقش رو میخواد باید سرزنش بشه و دشمن تلقی بشه؟؟؟؟؟
احمد :پولی که برا اون زحمتی کشیده نشده حق به حساب میاد ایا؟


نمایش نظرات 1 تا 30
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic